Vöö filtrist tootjad vajutage tulevikus üleminekut intelligentne suunas

Dialektiline teooria tootlikkust ja tootmise suhete meile, et kui tootlikkus kasvab teatud määral, originaalproduktsiooni sidumisel oli tohutu transformatsiooni kohandada arengule arenenud tootlikud jõud. Täna on teaduse ja tehnoloogia, Internet ja teave arengu tehnoloogia muutuvate korda, vöö filter vajutage tootjad on muutunud tulla whizzing tööstuse valdkonnas, eelist saabunud, kuid suundumust korda, globaalne tööstus 4.0 ajastu elusaks.
Pärast Saksamaa valitsuse andquot; tööstus 4.0andquot; strateegia, tootjate maailma keskmes selle strateegia ja leidnud äramärkimist tööstuse, arenenud ja arengumaade, selle tootmisharud on püüdnud andquot; 4.0 tööstus-, andquot; ja global industries saavutamiseks saavad konkurentidega seotud tugeva eelise.
Tööstus 4.0, smart factory, tark, arukas logistika muutunud on vöö filter vajutage tootjatele: traditsioonilised mustrid intelligentne suunas kolm teemat. Precision filter tootmise kohandatud poolt masstoodangu puhul, tootmissuunitlusega tootmise ja tootmise ülemineku tegurit ülemineku innovatsioonil põhinevale tööstusele 4.0 korda kolm õõnestava ümberkujundamine on realiseeritud ja ajad arengu paratamatu trend.