Turvavöö tüübi Filter vajutage filtreerimise tehnoloogia-alane prognoos

Bio-inseneri tehnoloogia arengu kohaldamise membraani eraldamine selles valdkonnas suureneb jätkuvalt. Bioloogiliste toodete valmistamisel sageli vaja eraldada vedel vedrustus, traditsioonilisi filtreerimine ei ole toodete kvaliteedinõuded ja takistab inaktiveerimise bakteriaalse reostuse ja kuumustundlik materjale ja tõhus eraldamine lisandite ning parandada micro-filtreerimise membraanfiltri eraldamise tehnoloogia kasutamist.
Vöö filtrite kasutamine dünaamiline filtreerimise tehnoloogia membraani eraldamine, suudab paremini lahendab tavaline membraani kiirus ei ole suur, teha laiem rakendamine membraanfiltri, filter töötab paremini, näiteks tselluloosi- ja paberitööstuses toibunud vesi koos ultrafiltratsiooni membraani fiber.
Peale vöö filter vajutage filtreerimise tehnoloogia peetakse lihtsate ja tõhusate meetodite parandamiseks filtreerimise. On kasutada kahe või enama filtreid ja järk-järgult vähendada kuivainesisaldust või eesmärk parandada filtreerimise määr vedeliku viskoossus. Need filtrid võib olla sama tüüpi kuid erineva filter meedia ja filter konstandid, võib olla kombinatsioon eri tüüpi filter koos.