Automaatne surve Filter protsessi tõhustamist ja väljavaade

Heterogeenne süsteem eraldamine on hädavajalik automaatse filtreerimise vajutage üksuse operatsiooni, uuringu eraldusprotsessi, keskendudes peamiselt eraldamise meetod tugevdamine ja optimeerida seadme konstruktsioon valmistamisel. Protsessi teadusuuringuid, poolest filtreerimise meedias, seadmete, materjalide või seadmete struktuuri seal on palju ruumi arenguks.
Lahendamise protsessi süvenemist. Automaatne filtri vajutage settimine, valida sobiva eraldamine seadmed on võti kõrge eraldamise efektiivsuse saavutamiseks. Gaas-tahke segu, ebaühtlaselt jaotunud osakeste läbimõõdu tõttu nii valida vastavalt osakeste suurusjaotuse osakesed sobiva eraldamine seadme. Dandgt; 50 μ m kohtunike või raskuse settimine seadmete dandgt; 5 μ m kohtunike või tsentrifugaalseid seadmeid dandlt; 5 μ m kohtunike või ESP, kottfiltrid, puhastusseadmed.
Automaatne surve vedeliku-tahked segud, mitte ainult osakesed, osakeste suurusjaotuse arutada ka tahke aine sisaldus suurus, et valida õiged seadmed lahuselu filter. Dandgt; 50 μ m filtri Tsentrifuug kasutamist; dandlt; 50 μ m andlt poolt survet filtreerimise seadmed kuivainesisaldust; 1% settimine mahuti, spin-vedelik eraldaja, eraldajad lahendamist; 1% ~ 10% sisu täispuidust raam ja plaat filter pressid; tahke sisu andgt; 10% filtreerimist tsentrifuugida kasutamist; tahke andgt sisu; 50% vaakum filter võib kasutada, ja nii edasi.