Kamber filter vajutage plaadi tootja kohta termoplastilisest väljapressimist tehnoloogia

Täna on enamik 3D printeri prindipea arvuti kontrolli alt leida pool vedeliku materjal objektidele. Kamber filter vajutage plaadi tootja kasutusele selle protsessi saab kasutada mitmesuguseid materjale, sealhulgas metall, betoon, keraamika ja šokolaadi, kuid seni korduvalt väljapressimist termoplastilise materjali on sulanud plast.
Lisateavet 3D printimine, seda rohkem ma arvan, et see on pidevalt muutuvas tööstuses, palju erinevaid termineid saab mõnikord rääkida sama asi, eriti printida objektide termoplastilise ekstrusiooni teel selles protsessis. Tehnoloogia tuleks lihtsalt nimetada andquot; Termoplastilise extrusionandquot; võrreldes üldise on andquot; extrudedandquot;. Tegelikult ülemaailmsete standardite keha USA rahvusvahelise Assotsiatsiooni ja materjalid (ASTM International), teatas juunis 2012, see 3D printimise standard üldnimetus on andquot; extrudedandquot;.
Kamber filter vajutage plaadi tootja tutvustas eespool ja võib-olla paremini mõistetav, kuid termoplastilise väljapressimist tehnoloogia leiutajate Stratasys Corporationi teeb asjad, see on turul juhtiv ettevõte, mis vaadake seda tehnikat kui andquot; Sulatatud sadestumise modelleerimine (FDM) andquot;. FDM oli tuues kontseptsiooni (ja kuritarvitamise) termoplastilise väljapressimist, mõistetakse üldiselt materjali väljapressimist tehnoloogia.