Zhejiang Longyuan keskkonna tehnoloogia Ltd, on kolm omamaise filter vajutage tööstuse äriühingutes. Meil on hulgaliselt välispartnereid, palun usu meie companyand #39; s võime, loodan, et varsti meil meeldiv koostöö

(Saksa külastas Zhejiang Longyuan keskkonna Technology CO., LTD)

Zhejiang longyuan keskkonna technology Co., Ltd. keskendub meelitada välisinvestoreid ettevõtte Zhejiang, on kaasaegne ettevõte süsteemi vastavalt aktsiaselts enterprises.Company teket on riigi Road320, 70 000 ruutmeetrit, maalilise järve Scenic ala pindala. Transportatio ja kommunikatsioon on väga mugav.

Ehitus, Alusta Dongguan tehnoloogia, Zhejiang Longyuan keskkonna tehnoloogia Ltd strateegilise koostöö)

Ettevõttel on esimese klassi omamaise tootmisharu tootmise, töötlemise seadmed ja tehnoloogia nagu suur hüdrauliline masin, CNC automaatse lõikamise masin ja CNC masinate höövel lauad mehaaniline ja seadmete instrumentaarium. Toodetud nende täiustatud seadmed filter tooted on väga suur, raske ja kõrge-keerukust. Pakume erinevaid enne ja pärast müügi teenust testida materjalide omadusi, filtreerimine filter valikut vajutage ning seotud toodete, seadmete paigaldus, väljaõpe, tehnilise toe ja üldise lahenduse.


Ettevõttel on professionaalsed ja tootearendus. Toote disain on USA, Jaapan, Saksamaa ja teiste riikide kõrgtehnoloogia. Filter vajutage masina on iseloomustanud kiire filtreerimise kiirus, kõrge degress ja automaatika, stabiilne jõudlus, mugav toimimine, kõrge temperatuuri ja kõrge vastupidavad, korrosiooni, hea katmine, veetustamine, tõhus Pesumasinad põhjalikult homogeenne ja mürgine. Vajutage masin filtritüüpi sisaldab automaatne vibreerimise tüüp, automaatne lapiga pesu tüüp, tüüp, PLC kontrolli masina vastastikust tüüpi, DCS automaatne tööstuse laod tüüp, pool liiki, peatatud, käsitsi ja automaatne käiguvahetus üks kord. Filtri plaat koosneb plaat ja raami tüüp, koda tüüp, keevitatud PP membraan tüüp, kummist membraan tüüp ja tihendi tüüp. Dimensiooniväärtuse filtri plaat on 250 * 250mm, 400 * 400mm, 630 * 630mm, 800 * 800mm, 1000 * 1000mm, 1250 * 1250mm, 1500 mm * 1500 mm, 1500 * 2000mm kuni 2000 * 2000mm. Filter rõhk võiks olla 0.6MPa, 1.0MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.5MPa ja 4MPa. Filtreerimine temperatuur on - 40℃ae-120℃ae. Filtri pindala hõlmab 0.16㎡ 1600㎡. Võiksime esitada erinevaid tooteid erinevate kasutajate vajadustele. Kasutajad võivad kohandada mittestandardsete filter press ja filtri plaat ja raami (sealhulgas impordi ja ekspordi tooted erivajadusi).

Iraani külastas Zhejiang Longyuan keskkonna Technology CO., LTD

Linnapea tuleb külla Zhejiang Longyuan keskkonna Technology CO., LTD